top of page
#RestoreNature_Hashtag blue.png

Šia laiškų siuntimo programa kampanijos koordinatoriai surinks Jūsų parašytus laiškus ir keliais etapais prieš balsavimų dienas Europos Parlamente išsiųs juos parlamentarams. Siunčiant laišką galima pridėti norimos gamtos nuotrauką, piešinį arba paveikslėlį. Parodykime sprendimų priėmėjams, kokią gamtą norime matyti!

Mums visiems reikalinga gamta. Šlapynės, pelkės, miškai, pievos, jūrų ir kitos buveinės... visos jos yra itin svarbios reguliuojant klimatą ir yra gyvybiškai būtinos mūsų išlikimui. A žinote, kad net 80 proc. Europos ekosistemų yra blogos būklės?

Laimei, dar ne viskas prarasta! Mes vis dar turime tą vienintelę galimybę gyvenime pakeisti dabartinę gamtos padėtį Europoje – priimti ES Gamtos atkūrimo reglamentą. #RestoreNature.

Tai unikali galimybė. Šiuo teisės aktu ES šalys bus juridiškai įpareigotos atkurti tam tikrą pažeistos ar sunaikintos gamtos plotą. Jei joms nepavyks to padaryti, tuomet jos gali būti patrauktos atsakomybėn ir paduotos į teismą.

Šiuo metu visų ES valstybių narių vyriausybės svarsto šį naująjį teisės aktą.

Prisijunkite prie mūsų ir daugiau nei 200 kitų Europos nevyriausybinių organizacijų ir kreipkitės į sprendimus priimančius asmenis, kad jie ryžtingai ir skubiai priimtų šį reglamentą, kuris gali padėti pažaboti gamtos nykimo bei klimato kaitos krizes.

Jūs esate vos per vieną žingsnelį nuo to, kad prisidėtumėte prie gamtos išsaugojimo: nusiųskite gamtos nuotrauką ir laišką savo vyriausybės ir Europos Parlamento nariams!

Sutinku su privatumo politika. Leidžiu administratoriams mano vardu susisiekti su mano šalies ministrais ir Europos Parlamento nariais. #RestoreNature kampaniją vykdančios nevyriausybinės organizacijos neatsako už mano sukurtą turinį. Sutinku, kad mano įkeltas paveikslėlis ar pateikta vieša žinutė būtų rodomi viešai.

bottom of page